Katso uusimmat juhlavuoden tarjoukset! - Lue tarjouslehti tästä | Osallistu arvontaan ja voit voittaa sähkömaastopyörän!

Minimanin mainoslehtiMinimanin mainoslehti
Osallistu 40-vuotisjuhlavuoden liikuttavimpaan arvontaan – voita sähköpyörä!Osallistu 40-vuotisjuhlavuoden liikuttavimpaan arvontaan – voita sähköpyörä!
Hartwall Vichy Original ja Double salted 10,95€/24-packHartwall Vichy Original ja Double salted 10,95€/24-pack
Estrella Manhattan, Herkku tai Ranch sipsit 1,99€/psEstrella Manhattan, Herkku tai Ranch sipsit 1,99€/ps
Piltti mainitut hedelmäsosepurkit 4kk -20%Piltti mainitut hedelmäsosepurkit 4kk -20%
Family Fresh suihkusaippuat 1,00€/kplFamily Fresh suihkusaippuat 1,00€/kpl
Lumene meikit -40%Lumene meikit -40%
Axe suihkusaippuat ja 48 H roll-onit ja sprayt -40%Axe suihkusaippuat ja 48 H roll-onit ja sprayt -40%
Philips LED-valoputket -30%Philips LED-valoputket -30%
Lumonite-otsavalaisimet Lumonite-otsavalaisimet
Olight-taskulamputOlight-taskulamput
Miyabi Sushi Kokkolan ja Seinäjoen MinimanissaMiyabi Sushi Kokkolan ja Seinäjoen Minimanissa
Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!
Minimani 40 vuottaMinimani 40 vuotta
MinihintaMinihinta
Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!Hei opiskelija - nappaa 5 % opiskelija-alennus Minimanin myymälöistä!
Aina nopeat toimitukset
Korkea tyytyväisyys
Laajat palvelut liikkeissämme

Suosittuja tuotemerkkejä

AarikkaAarikka
ArabiaArabia
DROPS DesignDROPS Design
FazerFazer
FinlaysonFinlayson
FiskarsFiskars
GardenaGardena
HackmanHackman
IittalaIittala
Ilves-maalitIlves-maalit
LEGOLEGO
IstexIstex
Luhta HomeLuhta Home
Loreal ParisLoreal Paris
LumeneLumene
MaybellineMaybelline
Noble HouseNoble House
NovitaNovita
OBH NordicaOBH Nordica
PhiliipsPhiliips
Philips HuePhilips Hue
RetkiRetki
ShellShell
SodastreamSodastream
VallilaVallila
VartaVarta
WaveWave
WilfaWilfa
Ladataan...